KONTAKT

KONTAKT

BRYŁA WNĘTRZA

Studio Projektowe Olga Popowicz-Bryła

Zdobywców Wału Pomorskiego 70

75-736 Koszalin, woj. Zachodniopomorskie

Telefon: 888 160 228

E-mail: studio@bryla-wnetrza.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BRYŁA WNĘTRZA Studio Projektowe Olga Popowicz-Bryła zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych wyłącznie w związku z wykonaniem niniejszej umowy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BRYŁA WNĘTRZA Studio Projektowe Olga Popowicz-Bryła, która ma siedzibę w Koszalinie przy ul. Zdobywców Wału Pomorskiego 70, 75-736 Koszalin, telefon 888 160 228, mail studio@bryla-wnetrza.pl. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe, aby skontaktować się z Panią/Panem w celu zawarcia umowy dotyczącej prac projektowych.

Dane będą przechowywane w okresie niezbędnym do wykonania umowy.

Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych i cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Dane kontaktowe

BRYŁA WNĘTRZA
Studio Projektowe Olga Popowicz-Bryła
Koszalin, woj. Zachodniopomorskie
tel.: 888 160 228
e-mail: studio@bryla-wnetrza.pl

O mnie

Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, kierunku Wzornictwo i Architektura Wnętrz. Projektowanie jest moją pasją, dlatego w pracy stawiam przede wszystkim na oryginalność, a także funkcjonalność i ergonomię.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

- Wnętrza mieszkalne
- Wnętrza biurowe
- Wnętrza usługowe

© BRYŁA WNĘTRZA Studio Projektowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych Koszalin